12 серпня 2020, середа

Кіровоградщина має лише 28 безпечних місць для відпочинку на воді

За інформацією заступника начальника управління ДСНС України в області Василя Штогріна, з початку року на водоймах області загинуло 32 особи (в аналогічний період 2018 року – 28 осіб). В масштабах країни втрати становлять 759 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА, інформує Златопіль.

«Завдяки системним заходам, спостерігається певна стабілізація ситуації в області», – підкреслив Василь Штогрін. Так, у червні на Кіровоградщині втопилися 15 осіб, у липні – 4. Всі трагічні випадки трапились в місцях не пристосованих для купання.

За його словами, наразі в області офіційно визначено 28 місць відпочинку, що відповідають вимогам безпеки на воді. Таких об’єктів не має у Благовіщенському, Голованівському, Добровеличківському, Долинському, Знам’янському, Кропивницькому, Бобринецькому, Компаніївському, Новгородківському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Устинівському районах, а також у Кропивницькому та Знам’янці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині чoлoвік пoрізав нoжем тoвариша пo пляшці

Для попередження нещасних випадків на водних об’єктах Управлінням ДСНС України в області разом з ГУ Національної поліції в області розроблено спільний план заходів. Зокрема, протягом останніх двох тижнів проведено понад 150 рейдів, якими охоплено понад 200 водойм. Додатково встановлено більше 150 табличок із застереженням. На запит органів місцевого самоврядування водолазною групою ДСНС додатково буде обстежено 28 місць відпочинку.

Кіровоградщина має лише 28 безпечних місць для відпочинку на воді
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований