21 жовтня 2020, середа

Кiровоградщина: в школах можуть перенести осiннi канiкули

У школах дати осiннiх канiкул можуть змiнитися через мiсцевi вибори.

Про це заявив в.о. мiнiстра освiти i науки Сергiй Шкарлет пiд час брифiнгу в Кривому Розi, передає 24 канал, iнформує Златопiль.

За його словами, в перiод карантину в компетенцiї закладiв освiти є спроможнiсть формувати графiк навчання. Тут все залежить вiд того, в яку зону епiдемiчної небезпеки потрапляє заклад освiти.

Так, Шкарлет розповiв, що керiвник закладу за погодженням з мiськрадою та засновником може погодити навчання, зокрема, визначити самостiйно дати канiкул, рiзнi форми навчання, змiни на змiшане навчання тощо.

Однак т.в.о. мiнiстра освiти i науки заявив про змiну звичного графiка навчання. Зокрема, освiтнi департаменти попросили синхронiзувати дати канiкул з датами виборiв.

“Ми рекомендуємо розпочати канiкули не пiзнiше, нiж за два днi до виборiв i завершити не пiзнiше, нiж через три”. – додав Шкарлет. Тобто осiннi канiкули пропонують розпочати в четвери, 22 жовтня, i закiнчити у п’ятницю, 30 жовтня. Таким чином дiти отримають 11 днiв для вiдпочинку.

Крім того, Шкарлет закликав учителів не навантажувати учнів зайвим матеріалом.

Наша спільна відповідальність – зробити цей навчальний рік безпечним, доброзичливим і зрозумілим для батьків і учнів. Водночас хочу закликати шановних колег вчителів – бережіть дітей, не навантажуйте їх зайвим матеріалом. Від цього страждають лише сумлінні діти. Закликаю вас, будьте один до одного добрішими. Цінуйте і те, що дитина повинна мати дитинство, не тільки школу, а ще й дитинство”, – додав Шкарлет.

До слова, школярi можуть отримати позаплановi канiкули  Учнiв можуть вiдправити на додатковi канiкули через мiсцевi вибори, якi запланованi на 25 жовтня. Адже часто саме в закладах освiти влаштовують виборчi дiльницi та комiсiї.

Кiровоградщина: в школах можуть перенести осiннi канiкули
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований