24 квітня 2024, середа

Клуб з Кіровоградщини здобув сенсаційну перемогу

Перемога Олександрії у матчі з луганською Зорею, стала несподіванкою для вболівальників обох клубів, інформує Златопіль.

Адже минулого року Зоря була фаворитом і зайняла третє місце в Прем‘єр Лізі.

І цей поєдинок, який відбувся вчора, 25 липня, став дебютом для Юрія Володимировича Гури у якості головного тренера олександрійської команди. Зоря — суперник непростий, принциповий, і це протистояння стало хорошою перевіркою для оновленого тренерського штабу Олександрії.

В першому таймі футболісти Зорі передбачувано грали першим номером. Найчастіше загострення йшли через фланги. Олександрійці великими силами захищалися, іноді проводячи хороші контратаки, де на завершальній стадії трішки не вистачало фарту Денису Устименку.

Героєм першої 20-ти хвилинки став наш голкіпер Олег Білик який неодноразово рятував ворота від неминучого голу. Практично на початку зустрічі він ліквідував загрозу після удару Шахаба, двічі зіпсував настрій Булеці, добре на виході зіграв віч-на-віч із Громовим.

При повному домінуванні підопічних Віктора Скрипника, олександрійцям все-таки вдалося забити першими. На 40-й хвилині Іван Калюжний, перехопивши м’яч у суперника в центрі поля, пройшов з м’ячем до штрафного майданичку луганчан і влучно пробив в нижній кут, ставши автором першого голу нашої команди в цьому чемпіонаті. 0:1.

На початку другого тайму містяни втратили супермомент подвоїти рахунок. Максим Третьяков обігравши Шевченка (змусивши кіпера вийти за межі штрафного майданчику) та увімкнувши швидкість, наблизився до воріт луганчан і  віддав пас на вільного Одарюка, який мав забивати в порожні ворота. Але Володимир не дотягнувся до м’яча.

Відразу ж швидкий контрвипад Зорі, і знову надійно зіграв Олег Білик.

У другому таймі олександрійці виглядали цікавіше своїх опонентів. В їх діях було більше гостроти. Відчувалося бажання наших хлопців забити ще.

На 83-й хвилині містяни знову втратили хороший шанс  збільшити рахунок. Клаудіо Спінеллі (який з’явився на полі у другому таймі), вийшов віч-на-віч з кіпером луганчан, але переграти Шевченка не зміг.

І хоча господарі поля намагалися відігратися, бодай завершити поєдинок хоча б з нічийним результатом (в одному з епізодів олександрійців врятувала поперечина після удару Крістіана), фортуна цього футбольного вечора була на боці саме нашої команди.

Джерело: ФК Олександрія