17 травня 2024, п’ятниця

Команда поліції охорони Кіровоградщини виграла Чемпіонат з міні-футболу

Команда Управління поліції охорони в Кіровоградській області «Титан-УПО» посіла перше місце на Чемпіонаті з міні-футболу серед територіальних підрозділів органів поліції охорони України, передає Златопіль.

Змагання проходили у період з 8 по 11 червня у м. Києві на території спортивного комплексу “Місто спорту”, що в Гідропарку, організатор заходу – Департамент поліції охорони.  У змаганнях брали участь 26 команд з усієї держави.

За підсумками ігор, турнірну таблицю найкращих форвардів очолив поліцейський взводу реагування батальйону УПО в Кіровоградській області сержант поліції Дмитро Барбанов.

Також, у березні поточного року під час Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу 2020/2021 серед аматорів, спортсмени Управлінняполіції охорони в Кіровоградській області перемогли у фінальному матчі у команди “Дніпро-Кіровоград” з рахунком 10:5 та стали чемпіонами області.

Чудовий настрій, багато позитивних емоцій та заряд бадьорості отримали усі учасники змагання та вболівальники.