04 липня 2020, субота

Коноплянка може повернутися до України

Футболiст iз Кропивницького Євген Коноплянка шукає собi клуб та може повернутися до України.

Про це повiдомляє “Днiпроград”, iнформує Златопiль.

Євген Коноплянка –  колись найперспективнiший пiвзахисник української прем’єр-лiги, гравець, який претендував на одну з головних ролей в європейських чемпiонатах, сьогоднi змагається за мiсце у стартовому складi.

За словами тренера “Севiльї” Унаї Емерi, головною проблемою Коноплянки є адаптацiя. Також проблемою було те, що Унаї Емерi спробував перевести Євгена на непритаманну йому позицiю – правий фланг. Крiм того, Коноплянка завжди тримав фокус на атаку, iнодi забував про оборону, що не дуже подобалося тренеру. А з новим тренером Коноплянка спостерiгав за грою з лави запасних.

Головний тренер “Шальке”, з яким український спортсмен пiдписав контракт пiсля, Доменiко Тедеско наголошує: “Коли Євген виходить на поле, з’являється гострота в  грi, а сам вiнгер перетворюється на головного спецiалiста з просування м’яча вперед. Утiм, його головна проблема у тому, що вiн не завжди доводить це просування до логiчного завершення – голу або пасу”.

Як зазначають спецiалiсти, Коноплянка таки покине клуб через те, що стиль гри команди зовсiм не пiдходить Євгену. В знаки також дається фiнансова складова (нелогiчно платити одну з найбiльших  зарплат гравцю, який грiє лавку запасних).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футбoльний клуб Кірoвoградщини мoже залишитися без oснoвнoгo гoлкіпера

Фахiвцi прогнозують можливе повернення Євгена до України, проте це означитиме хрест на європейськiй кар’єрi. Тому футболiсту потрiбно зосередитися на пошуку клубу за кордоном, який будує свою гру на атацi.

Коноплянка може повернутися до України
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований