12 липня 2020, неділя

Кошти, якi збирали для порятунку жительки Кропивницького, викрали шахраї

Молода кропивничанка Валерiя Губанова веде боротьбу з тяжкою хворобою. Рiднi та друзi дiвчини оголосили збiр коштiв, аби мати змогу продовжити лiкування. I люди вiдгукнулися та допомагали, але знайшлися шахраї, якi вирiшили скористатися чужою бiдою.

Як розповiла журналiстам сайту Златопiль подруга Валерiї Алевтина Сторожевська, за кiлька днiв, завдяки людям, було зiбрано 145 тисяч грн, але їх усi зняли шахраї, ще й загнали картку в кредит на 50 тисяч…

Вже у наступну п’ятницю у Лєри має розпочатися складне лiкування, дiвчинi стає все гiрше, складно беземоцiйно писати про цю ситуацiю… Але рiдним наразi ще важче i вони вiдверто говорять про те що трапилося…

За словами Алевтини, батькам зателефонував невiдомий чоловiк, представився мером Харкова Геннадiєм Кернесом i запронував допомогу, адже побачив пост в iнтернетi. Потiм чоловiк пообiцяв домовитися про допомогу з мiським головою Кропивницького Андрiєм Райковичем. Потiм був дзвiнок нiбито вiд самого мiського голови i прохання до мами сфотографуватися разом з банкiвською карткою, щоб пiдтвердити особу. Рiднi, на очах в яких дитинi стає все гiрше, зробили це i шахраї заблокували всiм рiдним телефоннi сiм-карти, а вночi, проти 6 червня, крадiї зняли всi кошти.

У пресслужбi мiської ради Кропивницького сказали, що не мають вiдношення до цiєї ситуацiї i, зазвичай, допомогу здiйснюють зовсiм iншим чином.

Рiднi написали заяву до полiцiї i, хоч наразi важливо знайти цих нелюдiв, але на першому мiсцi стоїть лiкування Лєри.

Тому зараз допомога дiвчинi потрiбна ще бiльше. Але задля безпеки номер картки не залишають. Хто може допомогти родинi, звертайтеся до однiєї з найближчих подруг Валерiї, Алевтини Сторожевської за номером телефону 0506061907, або в особистi повiдомлення.

 

Кошти, якi збирали для порятунку жительки Кропивницького, викрали шахраї
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований