04 грудня 2021, субота

“Котики”: у Кропивницькому показали фото напівоголених чоловіків із покинутими тваринами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Кропивницька фотографиня Мирослава Липа та волонтери міської організації захисту тварин “БІМ”, презентували у кав’ярні “Театральна” в обласному центрі благодійний фотопроєкт під назвою “Котики”.

Під час презентації світлин збирали кошти для потреб чотирилапих мешканців притулку “БІМ”. Кожен міг пожертвувати стільки грошей, скільки вважає за потрібне. Ці гроші направлять на утримання котів і собак. За словами фотографині, ідею благодійного проєкту вона виношувала давно. Але на заваді став карантин. Переконує, що на відміну від багатьох фотопрезентацій, ця – не для краси, а для благополуччя тварин.

“Концепцію я піддивилася, чесно скажу, але ми не наслідували. В Австралії випускають щорічний календар із пожежниками і за рахунок його продажу, благодійні кошти направляють на утримання тварин. Ми по-своєму інтерпретували, у нас не календар, а виставка та збір коштів. Але кінцева мета – не лише зібрати кошти для тварин, а привернути увагу до проблеми безпритульних чотирилапих, яка була, є і буде, яка не вирішується за рахунок державного фінансування, а все ще лягає на плечі волонтерів. Тому варто долучатися і допомагати їм. Це, насправді, важливо не лише для тварин, а й для людей, бо ми це місто ділимо разом із тими тваринами, які живуть на вулицях”, – зазначила Мирослава.

Загалом фотографиня представила два десятки фотографій. На портретах – чоловіки з оголеними торсами тримають у руках котів і собак із притулку для тварин-безхатченків. У зйомці взяли участь тринадцятеро чоловіків із Кропивницького. Їх нічого не об’єднує між собою. Чоловіки-моделі різного віку. Наймолодший – 18-річний юнак. Всі вони працюють у різних сферах. Серед моделей-чоловіків і фотограф Дмитро Співак.

“Я і сам люблю дуже тварин, до того ж, як фотограф і друг не міг не відгукнутися на пропозицію Мирослави стати моделлю. Я фотографувався з маленькою, дуже доброю собачкою і з близнятками-котиками. Сподіваюся, всі вони знайдуть собі дім”, – сказав Дмитро Співак.

Зйомку проводили неподалік притулку “БІМ”. Почали знімати серію в липні і за 10 зйомок завершили.

“Ми дуже вдячні Мирославі, що вона піднімає проблему безпритульних тварин. Ця проблема буде, поки ми це не змінимо на рівні держави. Всі тваринки, які представлені на фото, шукають господарів. У ветеринарно-реабілітаційному центрі загалом наразі в нас знаходиться 300 тварин. Це собаки, коти, різні за віком і породою. Придивіться, можливо, серед них є і ваша тваринка”, – сказала представниця організації “БІМ” Євгенія.

Фотовиставку “Котики” переглянути в кафе “Театральна” можна буде до 31 жовтня. Протягом цього часу також можна буде долучитися до збору коштів на потреби безпритульних котів і собак.

“Котики”: у Кропивницькому показали фото напівоголених чоловіків із покинутими тваринами (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований