22 жовтня 2019, вівторок

Кропивничан закликали до співпраці з соцслужбою

Начальниця управління з питань захисту прав дітей міської ради Кропивницького Тетяна Тимоховська звернулася до городян із закликом  повідомляти соціальні служби про неблагополучні сім’ї та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

За словами посадовиці, кропивничани досить активні у висвітленні даного питання в соціальих мережах, однак до офіційних заяв справа зазвичай не доходить. 

“Ви маєте розуміти, що соцпрацівники можуть адекватно відреагувати на ситуацію лише якщо є відповідна заява. Нажаль ми не маємо такого штату щоб аналізувати всі пости в мережі Facebook та вишуковувати те що стосується саме нас”, – наголсила Тимоховська. 
Підтримав колегу й керівник Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський. 
“Інколи нам доводиться “гратись у детективів”, аби виявити не лише того, хто написав про ситуацію, а й тих про кого це було написано. Ми витрачаємо час та ресурси, які могли б бути використані більш корисно”, – підсумував посадовець.
Кропивничан закликали до співпраці з соцслужбою
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований