12 серпня 2020, середа

Кропивничан закликають не боятися ставати прийомними батьками

На обліку в управління з питань захисту прав дітей міської ради Кропивницького перебуває 369 дітей. При цьому до сімейних форм виховання влаштовані 89% дітлахів.

 Про це під час ранкової прес-конференції повідомила начальник профільного управління Тетяна Тимоховська, інформує Златопіль. 

За словами посадовиці останнім часом суттєву допомогу у влаштуванні дітей до прийомних сімей чи дитячих будинків сімейного типу надають громадські організації, зокрема ГО “Відповідальне батьківсько” та ГО “ДІЯ”, які популяризують серед містян ідею всиновлення дітей, що потрапили до інтернатів. 

“Інтернати як такі з часом мають відійти в минуле, адже лише в родині дитина може зповна отримати виховання та любов на яку вона заслуговує. Нас радує той факт, що з кожним роком кропивничан, які наважуються на такий відповідальний крок, стає все більше”, – резюмувала Тимоховська. 

Загалом у місті наразі функціонує 3 будинки сімейного типу, в яких виховуюється 25 дітей, а також 27 прийомних родин, які взяли на виховання 39 дітей. 

Представниця ГО “Відповідальне батьківстко” Юлія Холодовська, яка свого часу також усиновила двох хлопчиків наголошує – це непростий шлях, однак більше міфів та надуманих проблем насправді набагато більше від реальних труднощів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналістка з Крoпивницькoгo стала ведучoю ранкoвoї прoграми на каналі “Україна” (ФOТO)

Аби допомогти прийомним сім’ям та родинами, які тільки замислюються над таким кроком, організація створила “Школу відповідального батьківства”, до якої запрошують городян та жителів області.   

Фото: міська рада Кропивницького

Кропивничан закликають не боятися ставати прийомними батьками
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований