06 червня 2020, субота

Кропивничан запрошують долучитись до контролю за ремонтом міської інфраструктури

Підсумковий форум “Громада і влада: співпраця – ключ до успіху”, організований коаліцією громадських організацій області “Рада експертів”, відбувся сьогодні у Кропивницькому, інформує Златопіль.

Серед інших активностей заходу учасників познайомили з достатньо невідомим для нашого міста інструментом – Антикорупційною картою ремонтів (https://map.shtab.net), що містить в собі інформацію про всі замовленні через систему ProZorro роботи та послуги з ремонту міської інфрастуктури.

Для зручності користувачів уся інформація нанесена на карту тож жителі обласного центру та інших міста та сіл області мають можливість ознайомитись з тим кому, коли та на що виділяли бюджетні кошти.

“Сьогодні ми маємо уникіальну можливість – особисто контролювати хід проведення для прикладу ремонту дороги у дворі власного будинку. Щодень ви бачите як проходить ремонт і в разі помічених порушень чи взагалі відсутності робіт поскаржитись на це через сайт “карти ремонтів”. Зі свого боку це буде сигналом для громадських активістів попрацювати над цим об’єктом”, – розповів присутнім голова ГО “Центр меідарозслідувань “Прозоро” Павло Лісниченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правooхoрoнцi з’ясували, хтo oбстрiляв будинoк прoкурoра в Крoпивницькoму

Довідково: Аникорупційна карта ремонтів розролена столичною ГО “Антикорупційний штаб” та охоплює всю територію України.

Фото: Amina Kozyn

Кропивничан запрошують долучитись до контролю за ремонтом міської інфраструктури
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований