07 квітня 2020, вівторок

Кропивничанам презентували заплановані зміни до Положення про громадський бюджет

У рамках робочої зустрічі з городянами, заступник міського голови Андрій Паливода та новопризначена керівниця департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Маріанна Морква, презентували зміни до Положення про громадський бюджет, затвердження яких заплановано на найближчу сесію міської ради, інформує Златопіль.

Відповідно до запропонованих посадовцями новацій загальний фонд “Громадського бюджету” може бути збільшено з 5 до 7 мільйонів гривень з 2020 року. Крім того фінансування одного малого проекту заплановано збільшити з 150 до 250 тисяч гривень. На такі проекти виділятиметься 40 % загального обсягу громадського бюджету. Вартість реалізації великих проектів також буде збільшено. У разі підтримки депутатів на них виділятиметься від 250 тисяч до 1,5 мільйонів гривень.Такі проекти отримають 50 % від загального обсягу громадського бюджету. Ще 10% загального бюджету буде виділено на соціальні проекти максимальна вартість яких має бути не більше 700 тисяч гривень. 

Відповідно до запропонованих змін голосування за подані проекти триватиме 14 календарних днів, відповідно до затвердженого плану. Спростять і процес подання самих проектів. Так у разі подання малого, соціального чи великого проекту необхідно буде подати список з не менш як 15 осіб “групи підтримки” та їх підписами.

“Варто звернути увагу на те, що покращення навчальної, матеріально-технічної бази навчальних закладів фінансуватимуться лише в частині підтримки обдарованої молоді, або ж якщо проекти направлені на розвиток інновацій. Не допускатимуться до конкурсу й проекти, щодо поточних чи капітальних ремонтів інфраструктурних об’єктів”, – розповіла Маріанна Морква. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму трoлейбуси виїдуть на нoвий маршрут

За словами Андрія Паливоди нові правила можуть запрацювати уже цього року, у разі підтримки проекту рішення депутатами під час березневого засідання міської ради. Старт подачі проектів для участі у “Громадському бюджеті – 2020” заплановано уже на квітень.

Кропивничанам презентували заплановані зміни до Положення про громадський бюджет
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований