24 січня 2021, неділя

Кропивничани мiтингували через пiдвищення вартостi компослуг (ФОТО)

Стоп ганебним тарифам: близько пiв сотнi кропивничан протестували проти пiдвищення вартостi компослуг сьогоднi, 11 сiчня, передає кореспондент сайту Златопiль.

Люди обуренi зростанням тарифiв без пiдвищення соцстандартiв. Наголошують – в регiонi найнижчi зарплати, однак “драконiвськi” тарифи, якi є чи не найвищими в Українi. Активiсти закликають мiсцеву владу провести позачерговi сесiї. А потiм з вимогою переглянути i знизити тарифи звернутися до уряду. Мирна акцiя бiля мiськради тривала близько години. Нiхто з чиновникiв до мiтингувальникiв не вийшов.

“Зарплата мiнiмальна, роботи немає, заплатити немає чим, пiльги прибрали. От ми багатодiтна сiм’я – в мене немає пiльг, тодi як отi, що там сидять, жирнi, як свинi, жирують, а ми голодуємо”, – прокоментувала учасниця акцiї Олена.

“Нiхто нас не питає, є в нас чим платити, немає в нас чим платити, на двi тисячi пенсiї я живу одна, допомоги нема. Менi лише за один газ треба заплатити три тисячi гривень”, – додає Катерина.

“Нам потрiбно прибрати олiгархiв, котрi керують цими цiнами, тобто вони монополiсти, якi як хочуть, так i граються з цими тарифами”, – каже Катерина.

“I це не лише в Кропивницькому вiдбувається, а по всiй Українi, тому що монополiсти завищують тарифи цi незрозумiлi, i люди не можуть їх просто оплатити”, – говорить кропивничанин Денис.

Окрiм перегляду тарифiв на компослуги люди вимагають не допустити пiдвищення вартостi проїзду в громадському транспортi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нa Кіровогрaдщині померли четверо хворих нa COVID-19

Кропивничани мiтингували через пiдвищення вартостi компослуг (ФОТО)
2 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований