20 жовтня 2021, середа

Кропивничанин судитиме бiй мiж Усиком та Джошуа

51-рiчний кропивничанин, ексчемпiон свiту з боксу серед професiоналiв Вiктор Фесечко увiйшов до складу суддiв бою мiж українцем Олександром Усиком та британцем Ентонi Джошуа, який вiдбудеться у Лондонi 25 вересня.

Про це повiдомляє Суспiльне, iнформує Златопіль.

Юрiй Жовтенко, директор кропивницької дитячо-юнацької школи №1, де Вiктор Фесечко працює тренером з боксу, пiдтвердив Суспiльному iнформацiю про затвердження складу суддiв на бiй Усик-Джошуа: ”Органiзатори поєдинку дали запит українськiй сторонi, обирали кандидата за суддiвським рейтингом. В середу (22 вересня – ред.) Вiктору дали британську вiзу, i одразу вилетiв в Лондон”.

За словами Юрiя Жовтенка, суддя з Кiровоградської областi вперше працюватиме на поєдинку за звання чемпiона свiту з боксу серед професiоналiв.

Що вiдомо:

Бiй мiж чемпiоном свiту за версiєю WBA, IBF, WBO та IBO в суперважкiй вазi Ентонi Джошуа (24-1, 22 КО) i українським боксером Олександром Усиком (18-0, 13 КО) в ринзi судитиме британський реферi Майкл Александер. Пiдрахунком очок, крiм Вiктора Фесечка, займатимуться Ховард Фостер (Великобританiя) та Стiв Вайсфельд (США). Для Усика бiй у Лондонi стане першим титульним в суперважкiй вазi.

Кропивничанин судитиме бiй мiж Усиком та Джошуа
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований