17 листопада 2019, неділя

Кропивничанин вбив чоловіка, в якого жив на квартирі (ФОТО)

У Миколаєвi чоловiк, який знiмав кiмнату, вбив господаря квартири i ще два тижнi жив з трупом у помешканнi.

Про це повiдомляє прес-служба Нацполiцiї у Миколаївськiй областi, iнформує Златопіль.

На зникнення 55-рiчного чоловiка увагу звернули сусiди. 2 сiчня люди поцiкавились у “квартиранта”, де власник помешкання. Той вiдповiв, що хазяїн помер, але повiдомити про це до полiцiї вiн чомусь не наважується. Громадяни зателефонували на 102 та, коли прибули правоохоронцi, чужинця вже не було.

Спочатку експерти не виявили у померлого зовнiшнiх ознак насильницької смертi через певнi змiни тiла. Вже судово-медична експертиза встановила, що у домовласника наявнi переломи, а смерть настала внаслiдок механiчної асфiксiї (удушення).

Оперативники карного розшуку встановили особу злочинця та 10 сiчня затримали 50-рiчного уродженця Кропивницького, зараз безхатченка, у Корабельному районi. Затриманий пояснив, що побив, а потiм задушив знайомого, у якого певний час мешкав, ще 18 грудня. Конфлiкт стався мiж нетверезими чоловiками через те, що господар став докоряти зловмиснику, що утримує його за свiй рахунок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіка, якого розшукували на Кіровоградщині, знайшли мертвим

Пiсля вбивства, злочинець накрив труп ковдрою i ще два тижнi жив у квартирi померлого власника разом iз тiлом.

Наразi злочинець затриманий у порядку ст. 208 КПК України, йому повiдомлено про пiдозру у вчиненнi вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України) та обирається мiра запобiжного заходу. Пiдозрюваному загрожує до п’ятнадцяти рокiв позбавлення волi.

Кропивничанин вбив чоловіка, в якого жив на квартирі (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований