07 червня 2020, неділя

Кропивницька волонтерка вiдправила засоби захисту вiд коронавiрусу захисникам на схiд

Понад 300 масок для бiйцiв, чотири десятки захисних масок-екранiв для лiкарiв, антисептики i лiки передала на передову кропивничанка Тетяна Сила.

Про це йдеться у сюжетi Суспiльного, iнформує Златопiль.

Тетяна зiбрала близько 7 тисяч гривень завдяки допомозi мiстян i друзiв з-за кордону.

На передову волонтерка пiдготувала 10 лiтрiв антисептику.

“Антисептик шукала здебiльшого в iнтернетi. 5 лiтрiв дезiнфiкуючої речовини коштує 800 гривень. Онучка допомагає менi розливати антисептик у маленькi пляшки. Хлопцям на передовiй буде зручно взяти таку пляшку до кишенi i обробляти цiєю речовиною руки’’.

На три з половиною тисячi гривень Тетяна Сила закупила для бiйцiв лiки. 9 квiтня разом iз масками i захисними масками-екранами для лiкарiв вiдправить це бiйцям 57-ї i 93-ї бригад, якi захищають Донецький напрямок.

Важливо

У бiйцiв, якi захищають Україну у зонi проведення Операцiї об’єднаних сил на Донецькому напрямку, немає тестiв на виявлення коронавiрусу, не вистачає дезiнфекторiв i масок. Про це Суспiльному розповiв телефоном вiйськовий лiкар Олександр, який попросив не називати своє прiзвище з мiркувань особистої безпеки.

‘‘Тести бригади не роблять. Масками забезпечення дуже маленьке. Волонтери, як завжди, шиють власноруч непоганi маски. Дезiнфiкуючими розчинами нас не забезпечили’’, – розповiв вiйськовий лiкар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нa Кіровогрaдщині молодa мaмa готує обіди для школярів тa дошкільнят

 

Кропивницька волонтерка вiдправила засоби захисту вiд коронавiрусу захисникам на схiд
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований