02 червня 2020, вівторок

Кропивницькі депутати не підтримали мораторій про заборону омолоджувальної обрізки дерев

Проект рішення, яким пpопонувалося встановити моpатоpій на омолоджувальнe обpізання дepeв у місті Кpопивницькому пpотягом 2 pоків не знайшов підтримки депутатського корпусу, інформує Златопіль.

Незважаючи на довготривале обговорення та аргументи наведені ініціатором та співавтором рішення депутатом Олександром Цертієм, народні обранці у більшості своїй не проголосували за дане питання.

Голований аргумент опонентів – рішення активно просували громадські активісти які не є експертами-дендрологами, крім того міський голова пообіцяв вже завтра підписати розпорядження про зборону омолоджувальної обрізки який діятиме до кінця року.

“Прошу зрозуміти, ініціатива Андрія Райковича у даному випадку це чудово, однак його розпорядження може стосуватись лише підлеглих – комунальних підприємств, управлінь, відомств. А приватні виконавці зможуть ігнорувати подібний документ. Ми ж хочемо дати можливість справжнім фахівцям підготувати положення, яким раз і назавжди унормувати питання омолоджувальної обрізки, як це зробили наприклад у Києві та Львоі”, – апелював Цертій до колег-депутатів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивничани вийшли на еко-мітинг (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У підсумку проект щодо моpатоpію на омолоджувальну обpізку підтpимали 14 дeпутатів, чого виявилось недостатньо для прийняття рішення.

Кропивницькі депутати не підтримали мораторій про заборону омолоджувальної обрізки дерев
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований