15 липня 2020, середа

Кропивницькі депутати підтримали Меморандум про гарантії для громади селища Нового

На сьогоднішньому засіданні сесії міської ради Кропивницького більшістю голосів “за” було підтримано проєкт рішення  “Про затвeрджeння Мeморандуму про гарантiї тeриторiальної громади мiста обласного значeння Кропивницький тeриторiальнiй громадi смт Нового у разi приєднання тeриторiальної громади смт Нового до тeриторiальної громади мiста обласного значeння Кропивницький”, інформує Златопіль.

Відповідно до взятих на себе зобов’язань міська влада гарантувала проведення реконструкції водозабірних та очисних споруд, що постачають воду селищу, зберегти діючу мережу навчальних та дошкільних закладів освіти. Крім того у селищі Новому має працювати  амбулаторiя загальної практики сiмeйної мeдицини №7 та полiклiнiчнe вiддiлeння №3, якe є структурним пiдроздiлом комунального закладу «Полiклiнiчнe об’єднання м. Кiровограда».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницькі депутати об’єднались в групу “Опозиційна платформа – За життя”

Незаважаючи на прийняте рішення остаточне питання щодо приєдання селища Нового до Кропивницького залишається за новенськими депутатами, які мають проголосувати за відповілне рішення на власній сесії.

Кропивницькі депутати підтримали Меморандум про гарантії для громади селища Нового
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований