19 січня 2020, неділя

Кропивницькі депутати пропонують забезпечити школярів безкоштовним проїздом

На початку сесійного засідання депутат міської ради Олег Краснокутський запропонував розробити проект рішення, яким закріпити можливість безкоштовного проїзду школярів міста у комунальному транспорті в навчальний час, інформує Златопіль.

Мова йде про автобуси та тролейбуси які перебувають у власності КП “Електротранс” та курсують вулиця міста. За словами депутата наразі в школах міста навчаються трохи більше 25 тисяч юних кропивничан.

“Питання мають вивчити профільні управління, обрахувавши вартість такого рішення та можливість його впровадження найближчим часом. Впевнений, місто може це собі дозволити”, – наголосив депутат.

В цілому погодившись з пропозицією колеги депутатка Анна Ніжнікова запропонувала виписати проекти рішення таким чином, аби час безкоштовного проїзду розповсюджувався й на ті години коли школярі їдуть на гуртки та позашікльні заклади освіти.

Висловив сумніви в фінансовій спроможності місцевого бюджету забезпечити подібну інціативу депутат Олександр Цертій:

“Маємо багато проблем в освітній сфері. Зокрема не вистачає коштів на поділ класів для вивчення окремих предметів та функціонування груп продовженого дня. Вважаю, що саме це є першочерговими завданнями. Тому в цілому підтримую вашу пропозицію, однак наголошую, вирішувати його потрібно після того будуть віднайдені кошти для профінансування інших освітянських проблем”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині на дорогу Знам’янка-Луганськ-Ізварине витратили понад 580 мільйонів

У підсумку, більшістю голосами “за”, депутати підтримали депутатський запит Олега Краснокутського. Відповідно питання забезпечення школярів безкоштовним проїздом було відправлено до опрацювання профільним управлінням міської ради Кропивницького.

Кропивницькі депутати пропонують забезпечити школярів безкоштовним проїздом
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований