06 березня 2021, субота

Кропивницькі школярі вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

“Вони помирали, щоб жила Україна!” – це назва проведених 20 лютого годин спілкування в кропивницькому НВО “Мрія” до вшанування Героїв Небесної Сотні.

Разом із класними керівниками учні вшанували хвилиною мовчання  пам’ять канонізованих  за самопожертву під час Революції гідності загиблих  героїв, долучених до сонму Небесного воїнства, аби захищати країну від лиха, пильнувати й оберігали її з небес…

Школярі ознайомилися з віхами життя українців, які загинули сім років тому у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, захищаючи  ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та майбутнє України. 

Крім того, учні переглянули  відеороліки : “Небесну сотню, Господи, прийми”, “Воїни Світу”,  запалили в класах  Свічки Пам’яті.

“Нехай кожен  з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню –частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто задля торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті”, – підкреслила у розмові з учнями  4-4 класу вчителька початкових класів  Олена Миколаївна Романенко.

Анатолій  Саржевський,

                                                                          фото автора

 

 

Кропивницькі школярі вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
4 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований