09 грудня 2019, понеділок

Кропивницьку виправну колонiю вiдвiдали волонтери (ФОТО)

На базi ДУ “Кропивницька виправна колонiя (№ 6)” провели зустрiч iз представником благодiйної органiзацiї “Всеукраїнська мережа людей що живуть з ВIЛ”.

Про це повiдомляє прес-служба установи, iнформує Златопiль.

04 сiчня поточного року на базi державної установи “Кропивницька виправна колонiя (№ 6)” вiдбулась зустрiч виконуючого обов’язки начальника установи пiдполковника внутрiшньої служби Андрiя Коваленка, завiдувача медичної частини (№ 6) фiлiї ДУ “Центру охорони здоров’я Державної кримiнально-виконавчої служби України” в Кiровоградськiй областi Олександра Поляруса iз соцiальним працiвником Кiровоградського обласного вiддiлення Всеукраїнської благодiйної органiзацiї “Всеукраїнська мережа людей що живуть з ВIЛ” Павлом Головецьким.

На зустрiчi обговорювались питання продовження спiльної спiвпрацi на 2019 рiк, надання консультацiйних та медичних послуг для засуджених, якi вiдбувають покарання в установi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині чoлoвіка підoзрюють у здійсненні десятка злoчинів

Наприкiнцi вiзиту представник благодiйної органiзацiї подякував за сприяння в роботi по протидiї епiдемiї ВIЛ/СНIДу у виправнiй колонiї керiвнику установи, який, в свою чергу, висловив вдячнiсть за пiдтримку дiяльностi обласного вiддiлення.

Кропивницьку виправну колонiю вiдвiдали волонтери (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований