07 березня 2021, неділя

Кропивницьких водiйок запрошують на “Забiг на шинах”

Вже третiй рiк поспiль група компанiй “АВТОКРАФТ” у складi свiтових автомобiльних брендiв Renault, Nissan та Ford запрошує вишуканих та смiливих ледi за кермом взяти участь в жiночому автопробiгу “ЗАБIГ НА ШИНАХ”, приуроченого Мiжнародному жiночому дню.

Про це сайту Златопiль повiдомили органiзатори.

Захiд вiдбудеться 6 березня о 12:00.

“Наш автопробiг – справжнє свято водiння для чарiвних кропивничанок. Ми страшенно пишаємось тим, що “ЗАБIГ на ШИНАХ” став традицiйним i улюбленим iвентом  жiночої аудиторiї у нашому мiстi. Запрошуємо  прекрасних ледi знову поринути в атмосферу справжнього драйву та шалених емоцiй разом з нами”, – вiдзначають органiзатори.

Нагадаємо, автопробiг започаткований з метою руйнування стереотипу щодо непрофесiйного жiночого водiння. Навпаки, сучасна жiнка активна та цiлеспрямована. Її день складається з купи  справ, а час розписаний похвилинно. I в цiй багатозадачностi вона вирiшує безлiч питань, що стосуються  роботи, сiм’ї, побуту, вiдпочинку, здоров’я найрiднiших людей.  Керує автомобiлем, управляє бiзнесом, виховує дiтей. А ще, дарує любов, натхнення та затишок всiм, хто її оточує!

 Для участi в автопробiгу необхiдно заповнити реєстрацiйну форму.

У разi виникнення питань звертайтесь до координатора проекту: тел 0999138949 (Iрина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому вiдбудеться фотопроєкт в стилi ню

Кропивницьких водiйок запрошують на “Забiг на шинах”
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований