23 листопада 2019, субота

Кропивницький рятувальник очолив збiрну з волейболу (ФОТО)

Рятувальник з Кропивницького очолив збiрну команду ДСНС України з волейболу.

Про це повiдомляє прес-служба У ДСНС в областi, iнформує Златопiль.

Пiд час фiнальної частини змагань з волейболу серед кращих збiрних команд працiвникiв органiв та пiдроздiлiв системи ДСНС України, що вiдбулись у листопадi цього року у м. Хмельницький, особливо вiдзначився своїм талантом спортсмен-рятувальник Сошенко В’ячеслав пiд час гри збiрної команди Кiровоградщини. Його професiйна гра та воля до перемоги не залишились поза увагою фахiвцiв i, як результат – згодом В’ячеслав очолив збiрну команду ДСНС України з волейболу.

Вже з новим капiтаном збiрна ДСНС України виборола срiбло на ХI Мiжнародному турнiрi з волейболу в м. Адамувка (Республiка Польща). Команда продемонструвала високий професiоналiзм та прагнення до перемоги.

“Спорт – моє життя! – стверджує В’ячеслав. – Для мене дуже важливо, що я можу вiдстоювати честь Держслужби з надзвичайних ситуацiй на важливих змаганнях, тим самим представляючи Службу порятунку на мiжнароднiй спортивнiй аренi”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивничанка стала срібним призером чемпіонату України з боксу (ФОТО)

До того, як вступити до лав курсантiв Академiї пожежної безпеки iм. Героїв Чорнобиля, В’ячеслав Сошенко закiнчив Київський спортивний лiцей-iнтернат. Наразi вiн працює на посадi начальника караулу 5-ї ДПРЧ 1-го ДПРЗ м. Кропивницький, успiшно поєднуючи службу та спорт.

Кропивницький рятувальник очолив збiрну з волейболу (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований