02 травня 2024, четвер

Кропивницький скелелаз представлятиме Україну на чемпіонаті світу

Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів за програмою “Швидкість” відбувся у Києві з 7 по 8 грудня.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада, інформує Златопіль.

Участь у змаганнях взяли 23 спортсмени – представники 14 закладів вищої освіти із семи регіонів України.

Чемпіоном серед чоловіків став вихованець Кропивницької КДЮСШ №1 Ярослав Ткач, він завоював право представляти Україну на чемпіонаті світу у 2024 році.

Валерія Гончарук та Олександра Калмикова потрапили до десятки сильніших спортсменів. У командному заліку збірна команда Кіровоградської області посіла друге місце.

Призерів нагородили медалями та дипломами комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Підготував спортсменів тренер-викладач Микола Побережець.