02 липня 2020, четвер

Крулько: Юлія Тимошенко створить умови для українського економічного дива

Нова влада на чолі з Юлією Тимошенко відновить довіру західних партнерів і створить умови для українського економічного дива.

Таке переконання висловив заступник Голови партії “Батьківщина” Іван Крулько під час політичного ток-шок “Український формат” на телеканалі NewsOne.

На його думку, зміна влади – єдиний шанс для економічного стрибка України, адже за нинішньої влади країна котиться у прірву. У нас процвітає корупція, а влада оббирає український народ,  заробляючи на війні та вигадуючи різні газові та енергетичні схеми.

“Західні партнери не списують нам борги, а іноземні інвестори не вкладають гроші в Україну, бо не вірять нинішній владі. Це ще одна причина, чому нам треба міняти владу”, – додав Іван Крулько.

Політик переконаний: перше, що нам треба зробити, – відновити довіру наших західних партнерів. Також треба домовлятися з ними щодо зовнішнього боргу, адже умови угоди про реструктуризацію боргу, яку підписала міністр фінансів Наталія Яресько, запрограмували країну на неуспіх. За угодою, при зростанні ВВП понад 3% нам треба віддавати 15% від заробленого, а понад 4% – 40%, нагадав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Права жителів Кірoвoградщини на вибoрах захищатиме oмбудсмен з вибoрчих прав

“Нам треба зростати на 9-12% на рік, а не 3%, і переходити до інноваційної моделі економіки, як це пропонує Юлія Тимошенко”, – резюмував заступник Голови партії “Батьківщина”.

Крулько: Юлія Тимошенко створить умови для українського економічного дива
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований