03 травня 2024, п’ятниця

Легкоатлет з Кіровоградщини став переможцем у стрибках в висоту на змаганнях у Києві

Кубок України з легкої атлетики , що пройшов у Києві , дав Кіровоградщині і переможця, і призерів.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики Кіровоградської області, інформує Златопiль.

Вихованець Геннадія Здітовецького Олег Тикул став переможцем змагань у стрибках в висоту. Спортсмен показав результат 2.10 м , встановивши особистий рекорд.

Але це не все, Ілля Попов (тренер Наталія Абраменко) став бронзовим призером – нагороду він завоював на дистанції 60 метрів .

Бронзовою призеркою турніру на дистанції 3000 м стала Іванна Михаревич (ДЮСШ ім. Іванова, тренери – Олександр Роздобудько , Дмитро Качалов) , також бронзу завоював Артем Пікаш – у стрибках у висоту (2 ,0 м). Тренер – Геннадій Здітовецький.