29 квітня 2024, понеділок

Легкоатлети з Кіровоградщини гідно виступили на Чемпіонаті України

У Луцьку з 27 по 30 липня пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих.

Про це повідомляє “Федерація легкої атлетики Кіровоградської області”, інформує Златопіль.

Кіровоградщину представляли 6 спортсменів, а загалом змагання зібрали 427 спортсменів з усієї України.

Маємо бронзового призера змагань. Вихованець Геннадія Здітовецького Олег Дорощук у стрибках у висоту показав результат 2,20 та посів третє місце.

Іванна Михаревич на дистанції 5000 м посіла 5 місце (Тренери Роздобудько О, Качалов Д, Русюк Ю).

У стрибках у висоту 5 місце посів вихованець Геннадія Здітовецького Дмитро Яковенко, продемонструвавши результат 2,10.

Ілля Попов на стометрівці став сьомими (тренер – Н. Абраменко, В. Солдатенко).