24 січня 2021, неділя

Локдаун на Кiровоградщинi: якi товари та послуги можна буде отримати (ВIДЕО)

З 8 по 24 сiчня в Українi дiятимуть новi карантиннi обмеження, введенi урядом 9 грудня. Непродовольчi магазини закриють, перукарнi та салони краси працюватимуть за попереднiм записом, кафе – тiльки на доставку їжi або на винос.

Суспiльне дiзнавалось як у Кропивницькому готуються до локдауну, iнформує Златопiль.

Кропивничанка Iрина Головченко продає квiти. За її словами, на перiод посиленого карантину магазин закриють. Квiти продаватимуть за попереднiм замовленням:

“Оренду платити потрiбно, податок теж, оплачувати комунальнi послуги. Замовлення прийматимемо телефоном, доставлятимемо. Важко буде, бо квiти швидко псуються. Та свята нiхто не вiдмiняв, квiти людям потрiбнi”.

Керiвниця пiцерiї Анастасiя Шульц розповiла, що пiд час двотижневого посиленого карантину працюватимуть на винiс i доставку. Намагатимуться залучати увесь персонал, щоб дати змогу усiм заробити.

Перукарка Любов Усольцева попередила клiєнтiв, що працюватимуть за попереднiм записом. З її слiв, жорстких обмежень, як навеснi, у них не буде. Попереднiй запис допоможе уникнути скупчень людей в примiщеннi перукарнi:

“Буде чергувати один перукар, iншi будуть приходити в призначений клiєнтам час”.

У храмi Володимира Великого на богослужiння пускатимуть до 30 парафiян – розповiв настоятель храму Йосип Дрекало. Розпорядок вивiсили заздалегiдь:

”Кiлькiсть людей передбачити неможливо. В храмi є розмiтка, обов’язкова маска, є антисептики. Якщо бiльше людей буде, то стоятимуть у притворi i на вулицi. Нiхто з храму людей не вижене. Зараз iкони не цiлують, є поклонiння”.

Детальнiше дивiться у сюжетi Суспiльного.

Локдаун на Кiровоградщинi: якi товари та послуги можна буде отримати (ВIДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований