30 квітня 2024, вівторок

Майстер гирьового спорту із Кропивницького виборов “золото” та “срібло” Кубку України

Упродовж чотирьох днів, із 5 по 8 жовтня, уі Києві тривав розіграш Кубку України з гирьового спорту пам’яті спортсменів, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада, інформує Златопіль.

У змаганнях взяли участь понад 260 учасників зі всіх областей України. Кропивницьку КДЮСШ № 1 на змаганнях представляв вихованець тренера-викладача Сергія Шевченка майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з гирьового спорту Геннадій Тимофєєв.

За підсумками змагань в Кубку України серед дорослих, Геннадій Тимофєєв виборов І місце у вправі “Ривок”. За 10 хвилин він 197 разів підняв гирі вагою 32 кілограми. А у вправі “Поштовх” Геннадій Тимофєєв став срібним призером, піднявши двопудові гирі 113 разів.