05 червня 2020, п’ятниця

Маленькі модниці з Кіровоградщини перемогли у Всеукраїнському конкурсі (ФОТО)

У червні в Бердянську відбувся Всеукраїнський конкурс “SUPER STAR”, у якому взяли участь маленькі зірки з Олександрії, яку представив театр мод “OLGAMODELS”.

Про це повідомляє Моя Олександрія, інформує Златопіль.

Вихованці театру мод представили постановку до колекції “Мамина квіточка”. Юні олександрійці демонстрували дизайнерський одяг, а також показували своє вміння ходити по подіуму, як справжні моделі.

За підсумками конкурсу колектив театру мод “OLGAMODELS” отримав 7 медалей, дипломи, 2 кубки та 1 премію.

Крім номінацій для юних моделей в конкурсі були номінації для тих, хто любить і вміє малювати. Так, в номінації “Художник” 1-й премією були відзначені роботи юної дев’ятирічної художниці з Олександрії Софії Дей. Вона вже четвертий рік активно малює і розвиває свої вміння у творчій майстерні Олени лафи в гуртку “Художній дизайн” Будинку дитячої та юнацької творчості.

Після нагородження конкурсанти знайомилися з красотами курортного міста Бердянська та 5 днів провели на березі Азовського моря. Ця подорож надовго запам’ятається учасникам фестивалю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині відкрили новий палац для укладання шлюбів (ФОТО)

“За неймовірно величезній кількості учасників даного заходу можна зробити висновок, що Україна багата талантами, важливо вчасно їх розпізнати і розкрити. Звичайно, тандем мама і викладач є невід’ємною частиною успішного творчого шляху до визнання юного таланту. Психологічний настрій дає свої плоди успіху, – стверджує керівник театру мод і дизайнер костюмів Олена Лафа. – Я вдячна всім за старання і створення дружньої атмосфери в нашій творчій родині!”.

Маленькі модниці з Кіровоградщини перемогли у Всеукраїнському конкурсі (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований