09 серпня 2020, неділя

Мальовнича Кіровоградщина: Олександрія в об’єктиві фотокамери (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Кіровоградщину дарма вважають не вельми привабливою для туризму. Тут є безліч “білих плям”, для мандрівників-дослідників, а лісо-степові краєвиди ніби створені для розвитку зеленого туризму у нашому регіоні. Але що говорити про незвідану природу, коли навіть міста області не всім знайомі.

Тому вашій увазі пропонуємо фоторепортаж сайту Златопіль з Олександрії – другого по чисельності та території міста Кіровоградщини.

Олександрі́я (колишні назви: Усівка (Усиківка), Бечея (Беча), Олександрійськ) — місто обласного підпорядкування (з 26.11.1946) Кіровоградської області України.

Місто розташоване на сході області, на відстані 75 км на північний схід від Кропивницького. Разом з підпорядкованими Олександрійській міській раді селищами міського типу Олександрійське, Пантаївка. Площа міста Олександрії становить 6 142 га.

Південною околицею міста проходить автошлях E50 (Брест — Махачкала). Із півночі до нього примикає E584 (Полтава — Слобозія). Олександрією протікають дві річки — Інгулець та Березівка, Березівка впадає в Інгулець на території міста.

Населення 79 289, (01.01.2019), – повне 79 289 (01.01.2019).

Густота населення 1 509 осіб/км.

Мальовнича Кіровоградщина: Олександрія в об’єктиві фотокамери (ФОТОРЕПОРТАЖ)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований