22 жовтня 2019, вівторок

Маловисківська ОТГ визначає стратегію розвитку на три роки

В Малій Висці на засіданні  робочої групи обговорено основні складові Плану перспективного розвитку Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

 Голова робочої групи секретар міської ради Леся Постолюк  поінформувала присутніх про проекти розвитку громади, які планується реалізувати протягом трьох наступних років.

 В ході роботи члени робочої групи визначилися з пропозиціями і внесли їх до проекту Плану перспективного розвитку Маловисківської ОТГ на 2019-2021 роки як першочергові об’єкти, які будуть реалізовуватися протягом трьох років. Як зазаначалось. План  розробляється з урахуванням пріоритетів, стратегічних цілей, проектів регіонального розвитку, визначених Стратегією регіонального розвитку області до 2020 року та Стратегії розвитку Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області на 2017 – 2025 роки.

На  переконання  розробників  проекту , очікуваний результат реалізації  перспективного Плану розвитку Маловисківської ОТГ – зміцнення спроможності та ефективності Маловисківської міської ради як органу місцевого самоврядування; забезпечення  сталого  розвитку  території  Маловисківської ОТГ з урахуванням  Стратегії регіонального розвитку Кіровоградської області; запровадження додаткових механізмів для прискорення соціально-економічного розвитку території  ОТГ.

Сформований документ буде покладений в основу проекту рішення, який буде внесений на розгляд чергової сесії міської ради.

Що ж до пропозицій, які  обговорювались  на  засіданні  робочої групи  і  будуть покладені  в основу  проекту Плану  розвитку ОТГ, то серед них, зокрема, є наміри забезпечити реалізацію проекту місцевого економічного  розвитку «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих» – інновація економічного розвитку Маловисківської ОТГ в рамках  проекту DOBRE. , на що  за  рахунок  різних бюджетів і  позабюджетних коштів  передбачено понад  2 млн. грн, створення медового кооперативу  ( 761 тис. грн.)

Задля розвитку  інфраструктури та благоустрою в громаді  планують  виготовлення генерального плану Маловисківської міської  об’єднаної територіальної громади.  (1 млн. грн.), капітальний ремонт дорожнього покриття  до  десятка  вулиць і провулків на  території  населених пунктів,що входять до складу ОТГ, ( понад 10 млн.грн), ремонти  в школах і  дитсадках, ремонти в клубних закладах.

Серйозні  наміри є  і щодо  забезпечення  якості послуг водопостачання- для цього планується будівництво очисних споруд в м. Мала Виска потужністю до 300 метрів  кубічних,  будівництво водогону  на  кількох вулицях, де  досі його  немає, Загалом   на  реалізацію  запланованих проектів  громада очікує одержати понад 60 млн. грн .з державного  бюджету  і залучити понад 11 млн. грн.  власних коштів. Розраховують тут і на гроші від міжнародної  технічної допомоги в сумі близько 5 млн. грн.

Маловисківська ОТГ визначає стратегію розвитку на три роки
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований