30 квітня 2024, вівторок

Матч між “Дніпро-1” та “Олександрією” тривав майже п’ять годин

Матч в Дніпрі який, через неодноразові повітряні тривоги, тривав майже п’ять годин, завершився мінімальною перемогою господарів поля.

Про це повідомили у пресслужбі клубу, інформує Златопіль.

Поєдинок розпочинався у повільному темпі, який поступово зростав. Територіальна перевага була на боці дніпрян, але, перший напівмомент виник саме у містян: на 3 хвилині Владислав Погорілий не скористався помилкою суперника, і, перехопивши м’яч в атаці, не зміг переграти кіпера Кінарейкіна, який вчасно вийшов із воріт.

На 16 хвилині Денис Шостак спробував перевірити на міць все того ж Кінарейкіна, завдавши удару з дальньої відстані. На жаль для нас – вище воріт.

На 26 хвилині хороший момент відзначитися в цьому протистоянні мав Джевані. Завдяки індивідуальним якостям він обійшов кількох гравців “Дніпра”, і закрутив круглого в дальній нижній кут. Але, трішки не вистачило влучності – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

На 34-й хвилині територіальну перевагу підопічні Юрія Максимова втілюють в забитий гол. Адамюк, отримавши розкішний пас від Піхальонка, переправив круглого на Філіппова. А той, з близької відстані забив у порожні ворота — 1:0.

За хвилину до перерви на дальній удар наважився і Євгеній Смирний. Вище воріт.

Другий тайм проходив з постійними зупинками через сигнали повітряної тривоги. При цьому, темп гри був достатньо високим. Олександрійці намагалися відігратися; дніпряни ж, хоча і створили декілька небезпечних моментів біля воріт Георгія Єрмакова, грали вже на утримання рахунку.