05 червня 2020, п’ятниця

Мати захопленого моряка з Кіровоградщини розповіла про деталі зустрічі з сином (ВІДЕО)

Сьогодні, 25 липня, День народження командира малого бронекатера “Бердянськ” старшого лейтенанта Романа Мокряка, який наразі знаходиться у російському полоні.

Про це йдеться у сюжеті Філії суспільного телебачення у Кропивницькому, інформує Златопіль.

Мати Романа Наталія Мокряк у суботу їздила до Москви, до сина на судове засідання і це була перша їхня зустріч за 10 місяців.

 

“Рому одного вели по коридору, пішовши в іншу сторону будинку зустріла там Романа, спочатку навіть не впізнала його, а зорієнтувалась по футболці. Охоронець не дозволив підійти близько, тож йшла на відстані метрів п’ять від нього”, – зазначає мати військового.

Поспілкуватись з сином вдалося лише у залі суду.

“Спочатку було декілька хвилин поки суддя зачитувала усе, і можна було тихенько перемовлятись, навіть вдалося показати йому фотографії. Усі посміхались і жартували між собою, неначе і нас хотіли підбадьорити”,- підреслила Наталія Мокряк

Роман отримав багато листів підтримки із різних міст України та просив подякувати усім хто про них пам’ятає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На моє запитання почув приглушену відповідь: “Роман – це мій син” (ФОТО)

17 липня Лефортовський суд Москви продовжив арешт усім 24 військовополоненим українським морякам. Зокрема, 21 моряку термін тримання під вартою продовжено до 24 жовтня, а трьом пораненим (Андрію Артеменку, Андрію Ейдеру й Василю Сороці) – до 26 жовтня 2019 року. Всі судові засідання проходили за клопотанням прокурорів у закритому режимі.

Нагадаємо, що Серед морякiв, яких затримали у Керченськiй протоцi, двоє уродженцiв Кiровоградської областi. Це командир броньованого артилерiйського катеру “Бердянськ” Роман Мокряк з села Карлiвка Кiровоградського району та член екiпажу цього ж судна Андрiй Артеменко з Новоукраїнки.

Наталія Мокряк

Про зустріч з сином у Лефортовському суді Москви розповіла мати військовополоненого моряка, командира катера «Бердянськ» Романа Мокряка. Судове засідання відбулось тиждень тому. Наталія Мокряк вперше їздила на судове засідання у справі українських моряків. Напередодні Дня народження сина, розповіла нашій знімальній групі, як почувається Роман та, як відбулась їхня зустріч. 25 липня Роману Мокряку виповниться 33 роки.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Середа, 24 липня 2019 р.

Відео: Філії суспільного телебачення у Кропивницькому

 

Мати захопленого моряка з Кіровоградщини розповіла про деталі зустрічі з сином (ВІДЕО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований