24 січня 2022, понеділок

Медики, якi торгували фейковими сертифiкатами про вакцинацiю у Кропивницькому, досi працюють

Сьогоднi, на початку сесiї мiськради депутати пiдняли питання про ситуацiю, яка склалася в однiй з полiклiнiк Кропивницького. Там торгували пiдробними сертифiкатами про вакцинацiю, iнформує Златопiль.

“Такий випадок зафiксований на базi нашої амбулаторiї загальної практики сiмейної медицини, яка функцiонує в примiщеннi полiклiнiки №1. Бiльше додати до вiдомої iнформацiї нiчого не можна, бо ведеться слiдство. Єдине, що люди, якi причетнi до цього зараз працюють на робочих мiсцях i нiяких додаткових вказiвок не поступало. За результатом слiдства сподiваюся всi будуть притягненi до вiдповiдальностi за цi правопорушення”, – сказала очільниця управління охорони здоров`я Оксана Макарук.

За її словами на нарадах неодноразово наголошували в протокольних дорученнях з керiвниками лiкувальних закладiв про те, що медики мають бути на особливому контролi, стосовно недопущення подiбних ситуацiй.

Наступного тижня буде розширена нарада, з залученням правоохоронцiв, щоб детальнiше обговорити цю ситуацiю. Додаткових даних по слiдству зараз в них немає.

Нагадаємо, в однiй з лiкарень медсестра та сiмейний лiкар видавали пiдробленi COVID-сертифiкати за три тисячi гривень.

Медики, якi торгували фейковими сертифiкатами про вакцинацiю у Кропивницькому, досi працюють
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований