15 липня 2020, середа

Міська влада Кропивницького самоусунулась від вирішення проблеми опалення навчальних закладів

До початку опалювального сезону питанням підтримання належної температури в класах кропивницьких шкіл та дитсадків мають займатись керівники відповідних закладів.

Про це, посилаючись на усне розпорядження міського голови, сьогодні повідомила начальниця управління освіти міськради Кропивницького Лариса Костенко, інформує Златопіль.

Опалюватимуть приміщення за допомогою обігрівальних приладів, повідомила чиновниця, однак не відомо хто має ці самі прилади купувати. Відсутність тепла посадовиця пояснила неможливістю обігріти лише окремі об’єкти.

“Ми не можемо запустити систему і почати завчасно опалювальний сезон через пару десятків закладів. Забезпечити ж тепловий режим інакше як обігрівачами також поки не маємо змоги”, – зауважила Костенко.

Подбіним рішенням влади представники “Батьківської ради”, що вийшли сьогодні ранком під стіни мерії з вимогою забезпечити тепло в садках та школах, залишились незадоволені. Кажуть – електросистеми навчальних закладів не розраховані на таке навантаження, що може стати причиною коротких замикань та пожеж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму збільшать вартість тарифів за теплo

Більше того, враховуючи необхідну кількість обладнання для обігірву, ніхто не звертатиме увагу на якість.

Міська влада Кропивницького самоусунулась від вирішення проблеми опалення навчальних закладів
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований