29 травня 2020, п’ятниця

Міський голова Кропивницького розкритикував комунальників за зимову обрізку дерев

Проведена працівниками КП “Благоустрій” обрізка зелених насаджень, яку комунальники намагались замаскувати під прибирання обламаних у наслідок негоди гілок, набула резонансу та навіть була прокоментована міським головою, інформує Златопіль.

За словами Андрія Райковича робота працівників КП була невчасною та “неакуратною”, а наступного разу комунальникми мають “думати, а вже потім робити”. 

“Дісталось” однак і кропивницьким еко-активістам, які власне й звернули увагу влади на неадекватність дій працівників “Благоустрою”.

“Ходить просто, розказувати, солов’я ганять, це пожалуста. Ще можна до дерев себе прив’язувать…. Не в тому заключається боротьба за екологію”, – оцінив турботу громади про власне місто Андрій Райкович. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  “Беріть лопату в руки і виходьте” – Райкович прокоментував наслідки негоди 

Посадовець наголосив – більшість дерев у місті мають по 50-60 років і їх потрібно поступово замінювати. Крім того є ще я маса насаджень які хворі чи засохлі. Що робити з ними, як і чим лікувати, на думку посадовця еко-активістів не турбує. Вирішувати цю проблему, за словами Райковича, доводиться лише міській владі.

Міський голова Кропивницького розкритикував комунальників за зимову обрізку дерев
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований