22 січня 2020, середа

Міський голова отримав від депутата “лапшу щоб вішати на вуха”

Депутат міської ради Михайло Демченко під час чергової сесії міської ради Кропивницького звинуватив очільника міста Андрія Райковича у брехні та бездіяльності, інформує Златопіль.

Мова йшла про питання облаштування тротуарних доріжок на  мікрорайоні Новоолексіївка, а також вирішення проблемного питання однієї з жительок даної території.

“Вже не перший рік міський голова на словах турбується за населення міста, а на ділі нічого не вирішує. Питання включення вулиць Новоолексіївки в програму ЖКГ по ремонту дорожної мережі свого часу навіть посварило Райковича і Табалова. Але по факту нічого так і не вирішилось. Можемо робити висновок – міський голова нічого тут не вирішує. Тож у мене є подаруночок – лапша, яку ви можете продовжувати вішати на вуха мешканців”, – заявив Демченко та передав Райковичу упаковку спагетті.  

Слід зазначити, що депутат міськради Михайло Демченко не вперше відзначається естцентричними подарунками міському голові. Так два роки тому він вже дарував яйця , потім памперси, щоправда після останнього символічного “подарунку” Демченко пообіцяв, що пaмперси – остaннє, що він міг зaпропонувaти меру й більше нічого Рaйковичу не дaрувaтиме, нaтомість придумaє “якусь іншу форму”. 

Міський голова отримав від депутата “лапшу щоб вішати на вуха”
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований