19 січня 2021, вівторок

Музиканти з Кіровоградщини стали переможцями міжнародного конкурсу (ФОТО)

15 листопада, відбувся міжнародний фестиваль мистецтв “Зоряна Брама”, який організував фонд “Наш Слід”. За підтримки міністерства культури та освіти України.

Про це кореспонденту сайту Златопіль повідомив один з учасників фестивалю.

У категорії “Вокально-інструментальне мистецтво” переможцями стали учасники гурту з міста Олександрія “VaDi.M Band”, організованої колишнім переможецем конкурсу “Червона Рута – 2019” Вадимом Марченко.

“Чесно кажучи, для нас можливість виступити була досить несподіваною, адже гурт в теперішньому складі існує лише місяць. І рішення брати участь в цьому конкурсі було досить ризикованим кроком. Але якщо оргкомітет конкурсу так високо оцінив наші можливості це добрий знак того, що ми на правильному шляху” – Згадує Марченко Вадим.

Серед понад ста учасників з різних куточків України, олександрійці посіли перше місце та отримали статус лауреатів конкурсу. Окрім цього, оргкомітет надав гурту особливу відзнаку “За вагомий внесок в розвиток музичної культури України”, адже композиція “Всі ми божевільні” котру презентував гурт, є авторською і виконувалася в такому форматі вперше.

Наразі колектив готується до запису пісні в студії та планує видати її у форматі сингла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницьке управлiння освiти вирiшує питання про перехiд шкiл мiста на дистанцiйне навчання

Музиканти з Кіровоградщини стали переможцями міжнародного конкурсу (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований