13 жовтня 2019, неділя

“Ми сподіваємось, що наші вимоги до нових депутатів будуть включені до коаліційної угоди” – Віталій Шабунін

Під час представлення розробленого провідними громадськими організаціями країни “Порядку денного встановлення справедливості” голова ГО “Центр протидії корупції” наголосив на важливості кожного з пунктів які були включені в презентований документ.

Відновлення покарання за незаконне збагачення, перезапуск частини антикорупційних органів, реальна судова реформа та все інше має стати частиною коаліційної угоди яку свого часу підпише нова сформована більшість Верховної Ради України. 

“Ми працюватимемо над тим аби не лише ці пункти потрапили до угоди, а й інші важиві речі над якими працюють наразі кращі фахівці від активного громадянського суспільства. Інша справа що гарантувати ми цього не можемо, це вже буде питання адвокації. Тим не менш публічна підтримка нашого “Порядку денного” зі сторони топових партій дає нам можливість в майбутньому апелювати до депутатів і вказувати їм на необхідність дотримуватись взятих на себе зобов’язань”, – наголосив Шабунін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Порядок денний встановлення справедливості це той перелік дій, які потім можна буде вимагати з ваших кропивницьких мажоритарників” – Віталій Шабунін

“Ми сподіваємось, що наші вимоги до нових депутатів будуть включені до коаліційної угоди” – Віталій Шабунін
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований