26 травня 2020, вівторок

На чолі уряду українці хочуть бачити професіонала – Юлію Тимошенко, – Лібега Сергій

Відповідно до соціологічних опитувань, серед всіх сьогоднішніх рейтингових політиків українці на посаді Прем’єр-міністра хотіли б бачити лідера партії «Батьківщина», Юлію Тимошенко. Це говорить про бажання мати на чолі уряду професіонала.

Таку думку в коментарі нашому виданню висловив політичний експерт Лібега Сергій.

В першій декаді травня в 24 областях України методом «віч-на-віч» фахівцями центру «Соціальний моніторинг», Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка і Соціологічної групи «Рейтинг» було проведено соціологічне дослідження. У 3000 респондентів запитали про те, кого вони хотіли б бачити новим Прем’єр-міністром за президентства Володимира Зеленського. Найбільшу довіру було висловлено лідеру партії «Батьківщина».

«Бажання більшості українців бачити Юлію Тимошенко на чолі уряду диктується політичною доцільністю і здоровим глуздом. У неї величезний досвід управління економікою в кризовий період, достатньо волі і авторитету для відстоювання своєї позиції, а також для того, щоб не піддатися на шантаж олігархів. До речі, я, як член команди «Батьківщини», такої ж думки», – пояснив результати соціологічного дослідження Лібега Сергій.

На другому місці після Юлії Тимошенко виявився екс-керівник СБУ Ігор Смешко. Слід зазначити, що 8,8% опитаних вважають, що на посаді повинен залишитися Володимир Гройсман.

На чолі уряду українці хочуть бачити професіонала – Юлію Тимошенко, – Лібега Сергій
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований