10 серпня 2020, понеділок

На головній площі Кропивницького поліцейським громад вручили спецтранспорт (ФОТО)

Сьогодні, 7 грудня, на площі Героїв Майдану, в рамках нового формату “Поліцейський офіцер громади”, 17- ом правоохоронцям  області вручили ключі від службових автомобілів “Renault Duster”.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Слід зазначити, що 17 поліцейських, які тепер служитимуть  у громадах, пройшли тримісячні курси на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а потім місячне стажування в ОТГ  Дніпропетровської області. Таким чином офіцери громад Кіровоградщини опанували знання та кращі європейські практики у напрямку комунікації з громадою. 

Презентація нового проєкту відбулися до Дня місцевого самоврядування і зібрала на головній площі Кропивницького правоохоронців,  представників обласної та міської влади, а також громад Кіровоградської області.

До керівників громад та правоохоронців звернувся голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, привітавши їх з Днем місцевого самоврядування та наголосивши на важливості їхньої праці.

“Любіть Україну, поважайте своїх громадян, адже нам довірили працювати для людей, захищати і відстоювати справедливість та законність”, – зазначив очільник обласної ради.

Вручили сертифікати учасника проєкту “Поліцейський офіцер громади” головам ОТГ та ключі від службових автомобілів, голова Нацполіції області Роман Козьков та заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

На головній площі Кропивницького поліцейським громад вручили спецтранспорт (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований