10 грудня 2019, вівторок

На Кiровоградщинi 21 посадову особу притягнули до вiдповiдальностi

У 2018 роцi до судiв областi скеровано майже 300 протоколiв про вчинення адмiнiстративних правопорушень, пов’язаних з корупцiєю.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури, iнформує Златопiль.

Правоохоронними органами Кiровоградської областi за наслiдками роботи у сферi запобiгання та протидiї корупцiї упродовж 2018 року складено та направлено до суду 298 протоколiв про вчинення адмiнiстративних правопорушень, пов’язаних з корупцiєю, з яких: 283 – складено працiвниками Управлiння захисту економiки в областi та 15 – спiвробiтниками Кiровоградського управлiння внутрiшньої безпеки Нацiональної полiцiї України.

Органами прокуратури самостiйно виявлено та направлено до органiв Нацiональної полiцiї України для складання протоколiв матерiали стосовно 249 осiб за фактами порушень законодавства про запобiгання корупцiї, за якими вже складено 168 протоколiв.

За результатами судового розгляду до 120 осiб застосовано адмiнiстративне стягнення у виглядi штрафу. За порушення вимог антикорупцiйного законодавства рiшеннями судiв до державного бюджету стягнуто майже 110 тис. грн штрафних санкцiй.

Прокурорами внесено 177 подань в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України “Про запобiгання корупцiї” органам державної влади та мiсцевого самоврядування на проведення службових перевiрок у зв’язку з виявленими порушеннями вимог антикорупцiйного законодавства, з яких на сьогоднiшнiй день розглянуто 158 iз вжиттям заходiв. За результатами їх розгляду до дисциплiнарної вiдповiдальностi притягнуто 21 посадову особу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від рекету до томосу: хто такий Нарік поряд з президентом

Прокурорами виявлено 82 факти умисного неподання суб’єктами декларування декларацiї особи, уповноваженої на виконання функцiй держави або мiсцевого самоврядування, передбаченої Законом України “Про запобiгання корупцiї” або подання завiдомо недостовiрних вiдомостей у такiй декларацiї. Вiдомостi про зазначенi факти внесено до Єдиного реєстру досудових розслiдувань та розпочато кримiнальнi провадження за ознаками кримiнальних правопорушень, передбачених ст. 3661 Кримiнального кодексу України.

На Кiровоградщинi 21 посадову особу притягнули до вiдповiдальностi
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований