11 липня 2020, субота

На Кiровоградщинi 44 спортсмени отримуватимуть обласнi стипендiї

Таке рiшення прийняли вчора, 27 грудня, на засiданнi обласної комiсiї з вiдбору претендентiв на призначення стипендiй для спортсменiв Кiровоградської областi – переможцiв та призерiв Олiмпiйських, Юнацьких Олiмпiйських, Паралiмпiйських та Дефлiмпiйських iгор, Всесвiтнiх Унiверсiад, чемпiонатiв свiту, Європи та України.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА, iнформує Златопiль.

У складi майбутнiх стипендiатiв – 20 спортсменiв бейсбольної команди, яка у 2018 роцi вже в двадцять третє стала чемпiоном України, та 12 представникiв iнвалiдного спорту, котрi здобули перемоги i призовi мiсця на чемпiонатах Європи та України. Серед них – добре вiдомi не лише в нашiй країнi, а й за її межами чемпiони та призери Дефлiмпiйських i Паралiмпiйських iгор Iрина Терещенко, Сергiй Фомiн, Олександр Костик, Дар’я Тарасенко, Анастасiя Мисник, Ольга Свiдерська, Андрiй Деревiнський та iншi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало вiдомо, за яку суму донецький “Шахтар” хоче купити центрального захисника “Олександрiї”

Вiдповiдно до затвердженого Положення, розмiри обласної стипендiї рiзнi та залежать вiд здобуткiв спортсмена i рiвня спортивних змагань. Найбiльшу щомiсячну виплату отримуватимуть протягом сiчня-грудня 2019 року легкоатлет Олег Дорощук, який виборов бронзову медаль на недавнiх Юнацьких Олiмпiйських iграх в Аргентинi, та плавець Андрiй Деревiнський – за перемогу у складi збiрної України в змiшанiй естафетi комплексним плаванням на чемпiонатi Європи в Iрландiї серед спортсменiв з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та фiзичного розвитку та легкоатлетка Анастасiя Мисник, яка здобула золоту медаль у штовханнi ядра на чемпiонатi Європи (Францiя) з легкої атлетики серед спортсменiв з порушеннями розумового та фiзичного розвитку.

На Кiровоградщинi 44 спортсмени отримуватимуть обласнi стипендiї
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований