22 серпня 2019, четвер

На Кiровоградщинi активiзувалися браконьєри

На Кiровоградщинi з 18 листопада вiдкрився сезон полювання на хутрового звiра, який триватиме до 20 сiчня 2019 року включно. Також нинi дозволене полювання на фазана i парнокопитних.

Про це повiдомляє прес-служба Кiровоградського ОУЛМГ, iнформує Златопiль.

За статистикою, одночасно в областi на полювання виходять близько п’яти тисяч мисливцiв. Рейдовi бригади з представникiв державної лiсової охорони, правоохоронцiв та єгерської служби користувачiв мисливських угiдь постiйно проводять спiльнi рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині відкривається сезoн полювання на зайця-русака

У суботу й недiлю, 17-18 листопада, у мисливських угiддях Кiровоградщини виявили 16 випадкiв незаконного полювання: на територiї Голованiвського району – чотири випадки, Свiтловодського – три, Вiльшанського та Компанiївського – по два, Устинiвського, Петрiвського, Новгородкiвського, Онуфрiївського та Олександрiйського – по одному. Основним видом порушення законодавства з боку мисливцiв стало здiйснення полювання без документiв, визначених статтею 14 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”.

Фото:pogliad

На Кiровоградщинi активiзувалися браконьєри
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований