26 травня 2020, вівторок

На Кiровоградщинi “алковечiрка” на викраденому авто закiнчилася ДТП

В Олександрiї вечiрка iз вживанням алкогольних напоїв, завершилась для жителя мiста скоєнням дорожньо-транспортної пригоди.

Про це повiдомляють “Олександрiйськi новини”, iнформує Златопiль.

Полiцiя спочатку дiзналась про викрадення автiвки 43-рiчної жительки Олександрiї. Як з’ясувалося, угон автотранспорту стався через бажання 21-рiчного жителя мiста “поганяти” на авто. Iсторiя ж почалась iз алковечiрки, де як власниця авто, так i молодик, спiльно вiдпочивали i вживали спиртне.

“За попереднiми даними в однiй з квартир по вулицi Садовiй заявниця разом з ним, в компанiї своїх друзiв, до пiзньої пори вживали алкогольнi напої. О пiв на другу ночi, сп’янiлий молодик без дозволу власницi, сiв за кермо її автомобiля i поїхав до центру мiста. Не справившись з керуванням, вiн врiзався в дерево та швидко зник з мiсця подiї”, – повiдомила подробицi нiчного бешкету представник сектору монiторингу Олександрiйського вiддiлу полiцiї Олена Переверзєва.

Автiвка поки що перебуває на територiї Олександрiйського вiддiлу полiцiї i має механiчнi пошкодження.

“По даному факту вiдкрили кримiнальне провадження за частиною 2 статтi 289 Кримiнального Кодексу України”, – уточнила О.Переверзєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині “Газель” пoтрапила кoлесoм у люк (ФOТO)

Частина 2 статтi 289 Кримiнального кодексу України передбачає вiдповiдальнiсть за незаконне заволодiння транспортним засобом у виглядi позбавлення волi на строк вiд п’яти до восьми рокiв з конфiскацiєю майна або без такої.

На Кiровоградщинi “алковечiрка” на викраденому авто закiнчилася ДТП
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований