22 січня 2020, середа

На Кiровоградщинi автiвку горе-батька продали “з молотка”

Упродовж сiчня 2019 року завдяки реалiзацiї iнiцiативи #ЧужихДiтейНеБуває фiнансову пiдтримку вiд своїх батькiв отримали 6 533 дiтей iз Кiровоградщини.

Про це повiдомив очiльник обласного управлiння юстицiї Вадим Гуцул, iнформує Златопiль.

“З початку року державнi виконавцi стягнули бiльше 14 млн грн iз безвiдповiдальних батькiв. Як це вдалося? Ми застосували найрiзноманiтнiшi заходи примусового впливу. Зокрема понад 93 тис грн отримав хлопчик Артем iз Кiровоградщини пiсля того, як у його батька арештували автiвку й успiшно реалiзували її на аукцiонi”, – розповiв посадовець.

За словами Вадима Гуцула, ще одним значним стимулом виплатити борги на користь власних дiтей стало обмеження боржникiв у правi залишати територiю України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

“Такi заборони отримали  бiльше 4 тисяч мешканцiв областi. Окрiм цього, було складено 1 814 адмiнiстративних протоколiв про вчинення боржниками адмiнiстративних правопорушень. I наразi 414 неплатник отримав покарання у виглядi виконання суспiльно корисних робiт, оплату за якi спрямують на  погашення заборгованостi перед дiтьми”, – додав Вадим Гуцул.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителi Кiровоградщини можуть дiзнатися розмiр майбутньої пенсiї онлайн

Не менш ефективними є штрафи, якi були запровадженi у рамках другого пакету законодавчих iнiцiатив #ЧужихДiтейНеБуває.

“Хоча санкцiї у розмiрi вiд 20% до 50% вiд суми боргу були запровадженi лише в серпнi минулого року, це суттєво вплинуло на свiдомiсть боржникiв, адже тепер їм доводиться думати не тiльки про те, де брати грошi на оплату самого боргу, а й де дiстати кошти, щоб розрахуватися за штрафи. I на Кiровоградщинi з боржникiв вже стягнули в iнтересах дiтей понад 100 тис грн”, – резюмував очiльник обласної юстицiї.

На Кiровоградщинi автiвку горе-батька продали “з молотка”
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований