22 серпня 2019, четвер

На Кiровоградщинi автобус ледь не зiткнувся з вантажiвкою – водiй знепритомнiв за кермом

У суботу, 3 листопада, за 13 кiлометрiв вiд Олександрiвки Кiровоградської областi маршрутний автобус “Мерседес” спринтер, що рухався за маршрутом “Кривий Рiг-Київ”, ледь не зiткнувся з вантажiвкою.

Про це повiдомив у Facebook речник У ДСНС в Черкаськiй областi Костянтин Проценко, iнформує Златопiль.

Водiй маршрутного автобуса знепритомнiв за кермом, випадковому пасажировi, водiєвi Чигиринської пожежно-рятувальної частини управлiння ДСНС Черкаської областi Артему Андрiєнковi, вдалось врятувати автобус, що втратив керування вiд лобового зiткнення.

“За пiвгодини до подiї я допомiг водiєвi помiняти пробите колесо. Коли завершили, вiн запропонував сiсти поруч iз ним, попереду. Це нас надалi i врятувало, адже якби я, як i ранiше, перебував у салонi, то навряд чи зумiв би встигнути втримати автобус на трасi. Ми спiлкувалися, аж раптом машина рiзко пiшла влiво, де нам назустрiч рухалась вантажiвка. Я глянув на водiя, але його очi були заплющенi, а голова впала набiк. Було зрозумiло: вiн знепритомнiв i не контролює автомобiль. Тож я одразу схопив кермо i, чесно, ледве встиг уникнути зiткнення. Згодом вдалось скерувати автобус на узбiччя, де, врештi, я його й зупинив”, – пригадує Артем Андрiєнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Кiровоградщини потрапив у ДТП на викраденому авто (ФОТО)

Водiй був увесь синiй i ледве дихав, тож рятувальник разом iз пасажирами, пригадавши заняття з першої медичної пiдготовки, надавав водiєвi першу медичну допомогу, робив непрямий масаж серця, штучне дихання.

Проте, коли з‘ясувалося, що на цiй дiлянцi траси вiдсутнiй мобiльний зв‘язок, i викликати “швидку”неможливо, вирiшили везти хворого водiя до лiкарнi. Довелось Артему Андрiєнковi сiдати за кермо маршрутки, аби термiново довезти потерпiлого до найближчого лiкувального закладу.

Водiя маршрутки доставили до Олександрiвської центральної районної лiкарнi, але спроби лiкарiв врятувати чоловiковi життя успiху не мали, не витримало серце.

 

На Кiровоградщинi автобус ледь не зiткнувся з вантажiвкою – водiй знепритомнiв за кермом
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований