04 липня 2020, субота

На Кіровоградщині бухгалтера ТОВ підозрюють у привласненні грошей

До Світловодського ВП ГУНП в Кіровоградській області звернувся директор ТОВ «Система бронювання «Путівка ком» із заявою про те, що бухгалтер вказаної організації в період часу з 2016 по 2018 рік привласнила гроші, тим самим спричинивши матеріальну шкоду організації.

Про це сайту Златопіль стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

Правоохоронці провели допит заявника. Свідок повідомив, що, перебуваючи на посаді директора ТОВ «Система бронювання «Путівка ком», він видавав письмові розпорядження бухгалтеру фірми з метою відшкодування витрат особам, які відмовились від послуг організації.

Наприкінці 2018 року керівник вирішив провести перевірку діяльності ТОВ та створив комісію з працівників вказаної фірми. За результатами проведеної перевірки виявили факт привласнення коштів шляхом зловживання службовим становищем бухгалтером на загальну суму близько 240000 грн.

Під час проведення перевірки здійснили щоденний аналіз реєстру платежів та виявили, що періодично жінка здійснювала перерахування коштів на карткові рахунки осіб, які не пов’язані з діяльністю фірми та не мали жодних підстав їх отримувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правooхoрoнці  встанoвлюють причетних дo пoбиття школяра у Крoпивницькoму

Також під час інспекції встановили, що жодна інша особа не мала змоги вчинити подібні дії, так як банківський ключ, а також особистий мобільний номер телефону бухгалтера були закріплені за нею особисто.
Остаточні висновки зробить суд.

На Кіровоградщині бухгалтера ТОВ підозрюють у привласненні грошей
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований