18 лютого 2020, вівторок

На Кіровоградщині чоловік ледве не зарізав свого друга

Перебуваваючи у приміщенні житлового будинку, під час розпиття алкогольних напоїв, між двома друзями виникла сварка, яка переросла у бійку, у ході якої один з чоловіків спричинив іншому тілесні ушкодження у вигляді 16-ти ран від ударів ножем.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень, інформує Златопіль.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні даного злочину визнав повністю, підтвердив вчинення злочину, у вчиненому розкаявся. В судовому засіданні пояснив,що з потерпілим раніше були нормальні відносини і в даний час неприязних відносин немає, вони помирились.

Сварка та бійка відбулася через те, що вони знаходилися в стані алкогольного сп’яніння, а удари ножем наносив потерпілому, захищаючись від його ударів.

В судовому засіданні запевнив, що зробив для себе висновки. Вважає, що немає необхідності досліджувати докази по даним обставинам, які ним не оспорюються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому водій помер під час затримання патрульними (ВІДЕО 18+)

Потерпілий в свою чергу зазначив, що погоджується з викладенням обставин події в обвинувальному акті. Претензій до обвинуваченого не пред’являє, не наполягає на суворій мірі покарання до обвинуваченого.

Суд ухвалив визнати чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ст. 124 КК України, та призначити покарання у виді 150 годин громадських робіт, а також стягнути з нього на користь держави 572 грн. процесуальних витрат за проведення експертизи.

На Кіровоградщині чоловік ледве не зарізав свого друга
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований