26 травня 2020, вівторок

На Кiровоградщинi чоловiк незаконно зберiгав цiлий арсенал зброї

У ходi проведення операцiї “Зброя та вибухiвка” правоохоронцi отримали iнформацiю про те, що житель мiста Олександрiї може зберiгати за мiсцем свого проживання забороненi предмети.

Про це повiдомляє СК ГУНП у Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.

Працiвниками Олександрiйського вiддiлу полiцiї було проведено перевiрку, в результатi якої факт знайшов своє пiдтвердження.

“Пiд час санкцiонованого обшуку полiцейськими було виявлено та вилучено мисливський нарiзний карабiн, 2 ударно-спускових механiзми до одноствольної мисливської гладкоствольної рушницi, набої калiбру 5,6 мм, 5,45 мм, 7,62 мм та близько 1 кiлограму пороху”, – розповiдає тимчасово виконуючий обов’язки начальника Олександрiйського вiддiлу полiцiї Вiктор Глущенко.

Вилучене направлено для проведення експертиз до Кiровоградського науково-дослiдного експертно-кримiналiстичного центру МВС України.

Полiцейськi проводять розслiдування в рамках кримiнального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 263 Кримiнального кодексу України “Незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi двоє чоловiкiв викрали авто i зачинили водiя у багажнику

Санкцiєю статтi передбачено покарання у виглядi позбавлення волi вiд 3 до 7 рокiв.

На Кiровоградщинi чоловiк незаконно зберiгав цiлий арсенал зброї
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований